Een camper matras of caravan matras

Het uitrusten is een belangrijk onderdeel van uw vakantie. Heerlijk genieten van de omgeving en uitgerust wakker worden in uw camper, caravan of vouwwagen. Bij uitgerust wakker worden hoort een goed matras, en daar zorgt Opmaatslapen.nl voor. Een camper of caravan matras heeft vaak aparte formaten en vormen, wij kunnen deze volledig op maat maken.

Wij adviseren u persoonlijk

Bij Opmaatslapen.nl staat persoonlijk contact hoog in het vaandel. Wij stellen u de juiste vragen die nodig zijn om een matras voor een camper of caravan helemaal op maat te maken. Alleen op die manier kunnen wij optimaal adviseren welk matras het beste bij u past. Daardoor bent u uiteindelijk helemaal tevreden. Indien u het nodig vindt om een aantal matrassen uit te proberen, kom dan naar het privé adres. We zorgen dat er een paar matrassen aanwezig zijn. Schuine kanten of ronde hoeken, alle maten zijn mogelijk.


Contact / Advies

Bedankt hiervoor

Hier even een berichtje van de familie Knaap. Wij zijn weer terug in Hongarije en zijn erg blij met de aankoop van onze matras. Eindelijk een goed bed in de camper. Het voldoet aan al onze verwachtingen. Bedankt hiervoor. Het is een groot succes.

Met vriendelijke groeten Nel en Frans Knaap

Ik ben er blij mee

Ongeveer tien jaar geleden heb ik een driedelig matras op maat laten maken voor in mijn VW-camper. Driedelig omdat het matras ook snel plaats moest kunnen maken voor de zitbank. Nu heb ik het hele interieur gewijzigd en ook de maten van het het bed. Daardoor moest een deel vervangen worden door een matras van 60x120 cm.
Nu blijkt dat de kwaliteit van de oudere matrassen en het nieuwe deel niet voor elkaar onderdoen, zelfs niet na tien jaar!!
Ik slaap er heerlijk op en sta uitgerust op. Als je het mij vraagt dan slaap ik beter in mijn camper op zo'n matras dan thuis in mijn eigen bed.

Bedankt Jan voor je objectieve advies, ik ben er blij mee

Rob Heuvelink

Geïnteresseerd? Neem dan vrijblijvend contact op

 

Contact


Opmaatslapen.nl bel 06-1489 0925  Mailen